Omschrijving
Grote villa gelegen op een gewilde locatie in Cap Blanc, Moraira. In een doodlopende straat tussen de stranden van l'Ampolla en Platgetes.
De villa heeft 3 verdiepingen, het hoofd niveau (343 m²) bestaat uit : entree met veranda, ruime lounge-eetkamer, keuken met zithoek, bijkeuken, wasruimte, een tweede grote veranda en 2 tweepersoons slaapkamers met en-suite badkamers.
De bovenste verdieping (297 m²) bestaat uit: 4 slaapkamers met en-suite badkamers (2 met dressing), extra zitkamer en een terras.
De kelder (447 m²): Er is een grote garage met een extra oppervlakte wat eventueel als fitnessruimte kan dienen.
Buitenzijde: Een rechthoekig zwembad van 92 m² met een terras van 280 m².
Een afgewerkt tuin met bomen en mediterrane planten.
Omheind met stenen muren, een toegangspoort, automatische systeem op de garage en de entree,
Extra´s:
Hydromassage baden, een lift, trappen en vloer zijn van marmer, geïntegreerd stofzuig systeem, intercom installatie, tv en installatie van satelliet, airconditioning en vloerverwarming.
Goede bouwkwaliteit en op loopafstand van het centrum van Moraira.